Jste zde

Kontinentální postel: Abnormálně luxusní místo pro spánek

Zdroj: matracetropico.cz

Je elegantní a maximálně pohodlná. A také výrazně vyšší, než jsou běžné postele. Seznamte se s takzvanou kontinentální postelí. Postelí, na které se opravdu luxusně spí a které vaši ložnici promění v zámeckou komnatu.

9. 6. 2014

S největší pravděpodobností není na světě nikoho, kdo by v dětství nechtěl být alespoň na chvíli princeznou nebo princem. Toto přání se asi málokomu splní, ovšem zařídit, abyste spali jako v pohádce, a dokonce každý den, možné je. Mimořádný zážitek nabízí exkluzivní typ postelí – kontinentální postel.

V čem tkví luxus kontinentální postele?

Možná si říkáte: čím může být postel exkluzivní? Co na ní kromě designu je tak mimořádného? Vzpomeňte si na zámecké královské postele vybavené několika matracemi, polštáři a přikrývkami, nebo vysoké postele v amerických filmech, a máte téměř přesnou představu o kontinentální posteli. Mohli byste ji najít i ve světových pětihvězdičkových hotelích. Tvoří ji samonosný rám a soustava 3 různých matrací:

  1. spodní odpružený korpus – pružinové matrace systému Bonell, rovnoměrně rozkládá tlak. Zásadně ovlivňuje, jak bude vaše postel pohodlná.
  2. komfortní střední matrace – jádro tvořené taštičkovými pružinami poskytuje optimální oporu páteři, ložná plocha je rozdělena do 7 anatomických zón.
  3. luxusní svrchní topper – krycí matrace z líné pěny s paměťovým efektem a pružné flexi pěny. Je vybavena snímatelným a pratelným potahem.

Tyto tři vrstvy tvoří dohromady extrémní výšku 62 cm, která je pro vstávání velmi pohodlná. Houževnaté čalounění drží vše pohromadě, je odolné a pevné.

kontinentalni-postel2

Unikátní uspořádání matrací zajišťuje, že spánek na takzvané kontinentální posteli bude opravdu kvalitní. Zdroj: matracetropico.cz

Kontinentální postel vaší ložnici dodá styl a eleganci

Zamilujete si ji na první pohled. Můžete si vybrat z několika nadčasových designů:

  • HILLS – robustní, a přitom decentní, čelo kónického tvaru
  • CUBE – moderní vkusné čelo, které se neomrzí
  • CITY – nestárnoucí klasika, majestátní vysoké čelo s decentním prošitím

Možnost volby máte i u čalounění – bílé PAPYRUS, béžové CAMEL a šedočerné ANTHRACITE, stejně tak jako u nohou – FAMILY BUK, ORIGINAL DUB, SELECT DUB. Každá kontinentální postel je vyrobena na přání zákazníka, každá je tedy originálem.

kontinentalni-postel3

Užijte si královský spánek na posteli, která je výrazně vyšší než všechny její konkurentky. Zdroj: matracetropico.cz

Luxusní spaní pro každý den

Vzpomínáte si, kdy naposledy jste se skutečně dobře vyspali? Představte si zažít tento pocit 10x intenzivnější, a to každý den! Kontinentální postel vám nabízí skutečně luxusní spaní. Věřte, že ani za deset let, během kterých na ni máte záruku, se vám neomrzí, a stále budete spokojeně spát jako v pohádce.

Související články