Jste zde

Kde sehnat (nejen) bazénovou chemii levně?

Zdroj: probazen.com

Horké měsíce jsou už téměř za dveřmi, což je dobrou zprávou pro všechny milovníky letních radovánek. Pokud mezi ně patříte právě vy a máte na zahradě bazén, je nejvyšší čas se zajímat o kvalitu vody.

22. 4. 2014

Bazén na zahradě – to nejsou jen radosti, ale i starosti s jeho čistotou. Ti, kteří si bazén pořídili teprve před pár týdny, možná ještě pořád tápou, ale vězte, že starat se o bazén zase tak složité není. Podívejte se na pár tipů!

Probazen.com – pečujte spolehlivě o svůj bazén

Sháníte-li aktuálně bazénovou chemii, seženete ji za příznivé ceny v e-shopu Probazen.com. Najdete tady celou řadu kvalitních výrobků, které zajišťují dezinfekci, vločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas. Kromě klasické chlorové a kombinované chemie tady najdete i chemii bezchlorovou, která je vhodná i pro děti a pro osoby citlivé na zvýšený obsah chloru.

Pokud vám jde o vysokou kvalitu a pestrý výběr, navštivte nás. Máme toho pro vás daleko více! Za všechny produkty jmenujme alespoň testery pH a chloru, přípravky pro úpravu pH anebo gelové čističe. Pořídit si můžete rovněž mořskou bazénovou sůl – atmosféru mořského pobřeží tak vytvoříte i bez toho, abyste museli opouštět svojí zahradu.

Bakterie do septiku i urychlovače kompostů

V e-shopu Probazen.com seženete i další spolehlivé výrobky pro dokonalou péči (nejen) o vodu. Doporučujeme vám například kategorii Bakterie do septiku, čistič odpadů, urychlovač kompostu. Bakterie do septiku jsou organické přípravky, které dokážou spolehlivě a s ohledem na životní prostředí rozložit organické látky v septicích, žumpách či odpadních jímkách.

Podobnou kvalitu a zároveň šetrnost přinášejí rovněž biologické čističe odpadů, jejichž funkci asi netřeba  vysvětlovat. Uplatnění na zahradě také naleznou aktivátory neboli urychlovače kompostu, které slouží pro urychlení kompostován. Garantujeme vám pestrý výběr špičkových produktů a zajímavé ceny. Přijďte se přesvědčit.

Související články