Jste zde

Je pro vás stěhování velké sousto? Víme o alternativě

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Stěhování nepatří mezi aktivity, kterým bychom se oddávali s radostí a vášní. Tedy alespoň většina z nás. Ne nadarmo se také říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Pokud vás stěhování v nejbližší době čeká, nezoufejte!

18. 6. 2018

Hladký průběh a šikovní hoši

Existují totiž firmy, které se na stěhování zaměřují a to nejhorší vyřídí za vás. Pokud bydlíte v Brně nebo jeho okolí, pak pro vás máme tip na levné stěhování Brno s celou řadou benefitů. Co všechno tady zvládnou? Samozřejmostí je bezpečný a hladký průběh stěhování, stejně jako zapůjčení krabic a obalového materiálu (bublinkové fólie, sáčky apod.).

Doplňkové služby na přání zákazníka

Určitě oceníte také to, že šikovní stěhováci demontují a opětovně smontují nábytek nebo skutečnost, že jsou jejich služby pojištěné až do výše 5 milionů korun. Stěhovací automobily jsou navíc uzpůsobené k tomu, aby bez problémů převezly i křehké předměty nebo věci náchylné k rozbití. Pokud si navíc jejich služby objednáte alespoň 10 dní předem, získáte slevu ve výši 15 procent z celkové ceny. Tu vám navíc spočítají zdarma na základě osobní schůzky a prohlídky.

Potřebujete půjčit dodávku?

I s tímhle si tady ví rady. Pokud převážíte nábytek nebo další objemné kusy domácího vybavení, jistě se vám bude hodit půjčovna dodávek Pardubice nebo půjčovna dodávek Ostrava. Bydlíte v Brně a jeho okolí? Pak vás bude spíše zajímat autopůjčovna dodávek Brno. Pro dodávku si navíc nemusíte nikam jezdit. Na základě telefonické domluvy vám ji totiž přistaví na předem domluvené místo.

Stěhování vás už ze sna budit nemusí

Je úplně jedno, jestli se potřebujete přestěhovat ve všední den, či o víkendu. Tady na víkendové příplatky vážně nehrají. Pokud navíc potřebujete s čímkoli dalším pomoci, jsou tady pro vás. Tak co? Pořád máte ze stěhování hrůzu? S profesionálními službami a stěhováky nemusíte!

Související články