Jste zde

Jak vystavit fotky: Tipy na jednoduché a efektní „rámečky“

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Vrátili jste se z báječné dovolené, užili jste si skvělou oslavu nebo jste se nechali s drahou polovičkou, případně i s dětmi zvěčnit u profesionálního fotografa? Ať už je to jakkoli, zřejmě byste chtěli fotografie vystavit ve svém bytě.

13. 11. 2017

Skvělý nápad! Nic nedodá vašemu bydlení tak osobité kouzlo jako právě fotografie ze života. Můžete na nich být sami, s blízkými, mohou to být vaše oblíbená místa, zachycené kuriozity… Zkrátka cokoli. Jenže jak vybrané fotografie vystavit, aby všechno dobře vypadalo? Máme pro vás tipy na originální prezentaci obrázků, které vás jistě inspirují!

Život v jednom srdci

Vystavte si vzpomínky na všechno a všechny, které máte rádi. A protože je máte rádi, vytvořte z fotografií, ať už zarámovaných, nebo ne, třeba srdce. Vybrat si samozřejmě můžete i jiný tvar.

Fotky můžete jednoduše vyskládat do tvaru srdce. Je to jednoduché a vypadá to efektně.Zdroj: http://bit.ly/2ziiCC6

Do jednoho velkého rámu

Všechny fotky, které jsou vám něčím milé, můžete zasadit do jednoho velkého, ba snad dokonce obřího rámu. Budou tak vytvářet obraz vašeho života. Buďte si jistí, že od návštěv za něj sklidíte nejednu pochvalu.

Pěkně jedna vedle druhé... fotkami můžete pokrýt celou stěnu. Pozor ale, ať prostor nepůsobí přeplácaně.Zdroj: http://bit.ly/2ziiCC6

Vytapetujte

Dalším skvělým způsobem, jak udělat z bytu své osobní hnízdo, je „vytapetovat“ fotografiemi. Vyberte si své oblíbené kousky a připevněte je na zeď jednu po druhé. Tak můžete pokrýt třeba celou jednu stěnu. Víc bychom nedoporučovali, aby místnost nepůsobila chaoticky, příliš barevně nebo jako policejní vyšetřovací místnost s fotkami obětí a pachatelů.

Pokud chcete, můžete vyzkoušet výrobu tapety z jedné, vaší nejoblíbenější fotografie. Také ta může pokrýt celou zeď.

Na provázek s kolíčky

Krásně vypadají také fotografie pověšené na provázek a přichycené prádelními kolíčky. Zvlášť pokud máte domácnost vybavenou nábytkem a doplňky z přírodních materiálů, provázek mezi ně skvěle zapadne. Záleží jen na vás, zda si vyberete kolíčky barevné nebo v přírodním vzhledu. Případně si je klidně nazdobte podle svého. A přidat můžete i větvičky nebo místo provázku použít světýlka!

Tvorba "fotorámečku" nemusí být žádná věda. Občas postačí klasíky a trocha provázku... A je hotovo!Zdroj: http://bit.ly/1nFRODC

Klasická výzdoba v netradičním provedení

Fotografie má doma vystavené spousta lidí a občas to vypadá poněkud fádně. Zapomeňte na klasické rámečky na komodách, popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si 100% osobitou výzdobu, která vašemu bydlení dodá jedinečné kouzlo.