Jste zde

Jak správně vybrat dveře? Nechte si poradit od odborníků!

Zdroj: solodoors.cz

Vybíráte nové venkovní nebo interiérové dveře? Pak stojíte před rozhodnutím, zda dá přednost kvalitě, nebo zvolit levnou dřevotřísku, u které ale musíte počítat s dřívější výměnou vzhledem k rychlému opotřebování. Čemu dát přednost? Poradíme vám!

20. 1. 2014

Každý moderní interiér si zaslouží kvalitně zpracovaný nábytek a správné venkovní i interiérové dveře. Známí velkovýrobci mají sice levné produkty, avšak ty se kvalitativně nedají srovnávat s ručně vyráběnými zahraničními či ryze českými produkty.

Solodoor – specialista na kvalitní dveře

Pokud začnete výběrem dveří, rozhodně navštivte internetové stránky www.solodoor.cz. Najdete zde široký sortiment modelů prodávané českou firmou Solodoor, která se na trhu pohybuje již více než 15 let. Kromě dveří zde pořídíte i obložkové zárubně odpovídající a ladící ke zvolenému modelu dveří.

V nabídce nechybí kromě interiérových a venkovních dveří ani posuvné dveře do pouzdra pro malé prostory či protihlukové nebo protipožární dveře pro náchylnější oblasti. Na internetových stránkách naleznete skvělý konfigurátor, ve kterém si přesně navolíte modelovou řadu dveří, příslušný typ, barvu, materiál i design. Možnost kombinování se tím tedy značně otevírá a i ten nejnáročnější zákazník si jistě vytvoří ideální dveře dle svého gusta.

Dozvíte se všechno!

Na internetových stránkách firmy Solodoor naleznete také detailní popis všech modelových řad dveří a zárubní, praktické rady a tipy, montážní návody, ale i seznam montážních firem. Jednotlivé modelové řady jsou krásně vyobrazeny a pořídíte-li si fotku vašeho interiéru, vámi zvolený typ dveří si můžete pomocí editace dokonce zvizualizovat. Naplánujte tedy vzhled vašeho interiéru a zvolte kvalitní české dveře za rozumné ceny, které vám vydrží spoustu let. Nakupte českou kvalitu u Solodoor.

Související články