Jste zde

Jak kompletně proměnit dům? Dejte mu nová okna a dveře!

Zdroj: Oknoplastik.cz

Někdy stačí jen málo. Pokud tedy máte za to, že váš dům působí neútulně a zanedbaně, vězte, že mu k lepšímu vzhledu pomůžou nová okna a dveře. Navíc se výrazně sníží výdaje za energie.

2. 9. 2012

Zvenku zanedbaný vzhled, uvnitř šero a tma. K tomu zima a vlhko. Je čas zakročit. Obrovským krokem do předu je už „jen“ výměna oken a dveří. Kvalitní hliněná, dřevěná či plastová okna a vchodové dveře pak nejen výrazně zlepší vzhled celého domu, ale mají i vynikající funkčnost. 

Kvalitní okna z plastu, hliníku a dřeva

Společnost Oknoplastik nedávno oslavila deset let své působnosti na českém trhu. Může se pyšnit nejen svými mnohaletými zkušenostmi, ale také bohatým sortimentem nejrůznějšího zboží. Zabývá se také stavební činností. Chcete-li svému domu dodat nový design, objednejte si kvalitní okna z plastu, dřeva či hliníku, kupte si různé okenní doplňky a nezapomeňte ani na nové vchodové dveře.

oknoplastik12

Nová okna vylepší vzhled i starších budov. Navíc sníží jejich energetickou náročnost. Zdroj: Oknoplastik.cz

Kromě těchto produktů je společnost schopna vám dodat kompletní zděné a dřevěné stavby. Obraťte se se svými požadavky na odborníky ve své oboru s plně profesionálním přístupem.

Pestrá škála barev a odstínů

Dřevěná, hliníková a plastová okna má ve své nabídce společnost v různých profilech, barvách a také odstínech. Nadchne vás jejich skvělá funkčnost, dlouhá životnost a v neposlední řadě i jejich snadná údržba. Můžete se tedy spolehnout, že po všech stránkách nová okna do vašeho domu či bytu dokonale zapadnou. Vysokou poptávku zaznamenala dřevěná okna, můžete znát i jako eurookna, která splňují všechny moderní standardy a mají praktický význam. Zaručují snížení tvorby plísní a vlhnutí zdiva.

Výhody naleznete i u plastových oken

Ale i plastová okna se mohou pyšnit celou řadou výhod. Záleží pouze na vás, jakému materiálu dáte přednost. Ať už si tedy vyberete dřevěná či plastová okna, vždy budete s kvalitou a dlouhou životností nadmíru spokojení. Oknoplastik neboli plastová okna Příbram zaměstnává odborníky, kteří vám v této oblasti rádi poradí. Nebojte se tedy zeptat. Kromě toho, že se firma specializuje na kvalitní okna a vchodové dveře, vás nadchne i pestrá škála okenních doplňků, jako žaluzií, rolet, parapetů či sítí proti hmyzu.

Jak na výměnu oken? To zjistíte v článku na portále iDnes.cz: http://bydleni.idnes.cz/vymena-oken-bez-chyb-a-v-klidu-djn-/reality_bdp.aspx?c=A121019_174839_reality_bdp_bar