Jste zde

Domácí wellness: Užijte si naplno domácí pohodu! Poradíme vám jak!

Zdroj: design-biokrby.sk

Kvalitní odpočinek je základ kvalitního života. A nutně to nemusí znamenat drahé masáže a wellness pobyty. Odpočiňte si i doma! Stačí zvolit správné doplňky a pak už to půjde samo! Tady je náš návod na wellness víkend!

31. 12. 2013

Jak si takový wellness víkend naplánovat? Zamluvte si hodinovou masáž u své masérky nebo požádejte svého partnera, aby vám tentokrát namasíroval záda sám. Po masáži si napusťte voňavou pěnovou koupel nebo si do ní nasypte koupelovou sůl s relaxačními účinky, vezměte si do vany skleničku šampaňského a zapalte svíčky. Snažte se uvolnit od nahromaděného stresu a myslet jen na to, jak příjemně vám v teplé lázni je.

Pusťte z hlavy stres a zapalte krb!

Pusťte z hlavy všechny pracovní starosti i jiné stresy a myslete chvíli jen na sebe.  Po koupeli si oblečte župan nebo příjemné domácí oblečení a přesuňte se do obývajícího pokoje k již roztopenému krbu, bio krbu či solitérnímu ohništi (volně stojícímu krbu).  Plápolající oheň a sálající teplo dokáže velmi pozitivně ovlivnit lidskou mysl a prohřát vaše unavené tělo.

Domácí pohodu ovlivňuje i správná teplota: Jak se dělá domov? Ohromnou roli hrají bytové doplňky a správná teplota!

Dejte si kvalitní kávu nebo víno!

Požádejte svého partnera, aby vás chvíli rozmazloval a donesl vám ke krbu šálek kvalitní kávy s výrazným aroma a skleničku dobrého vína. Neřešte chvíli svoji linii, dopřejte si chutnou kávu s příchutí čokolády nebo s vaječným koňakem a šlehačkou. Pustíte-li si váš oblíbený film nebo vaše oblíbené hudební album, zajisté už nebudete nic jiného potřebovat.

A pro ty z vás, kteří nemají rádi večery strávené u televize, doporučujeme, aby se přesunuli do postele, vybrali si z knihovny nějakou pěknou knihu vašeho oblíbeného autora a pustili se do čtení.

A jak nejlépe zakončit takový domácí wellness? To už necháme jen na vás a vašem partnerovi!

Přidejte se k nám na Facebooku a podělte se o své vlastní tipy na domácí wellness!

Související články