Jste zde

Domácí bar: Základem jsou pohodlné barové židle

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Plánujete rekonstrukci kuchyně a uvažujete o domácím baru? Anebo už bar máte, ale posezení při něm vás neláká, protože jste si pořídili židle, na kterých je po chvíli sezení nepohodlné a raději se přemístíte na sedačku?

27. 11. 2015

Bar je skvělým místem, kde trávit večery ve dvou, nebo s přáteli a byla by škoda nevyužít jej naplno právě kvůli nekomfortním židlím.

Jestliže si přejete vybrat si barové židle z dostatečné nabídky, zároveň máte vysoké požadavky na kvalitu, vzhled i pohodlí, navštivte webové stránky Hawaj.cz. Mezi různorodou nabídkou, barvami i použitými materiály si s velkou pravděpodobností zvolíte ty pravé modely.

Netradiční pojetí, kvalita a stabilita

Jestliže preferujete neotřelý vzhled, mohly by se vám zalíbit moderní barové židle H-15 v hnědém provedení. Hodí se jak k baru ve světlém, tak tmavém provedení, eleganci zajišťuje nejen tvar sedátka a jeho potažení umělou kůží, ale i noha z pochromované oceli se zrcadlovým efektem.

Výběr barových židlí v eshopu je opravdu široký.Zdroj: www.hawaj.cz

Nosnost je 120 kg, bezpečné sezení tak nabízí i statným uživatelům. Sedátko je otočné, výškově nastavitelné a jeho rozměr 56x40 cm je dostatečně prostorné. Stabilitu celé židle představuje kruhová podstava s průměrem 38,5 cm.

Domáckost a útulno

Dalšími velmi hezkými barovými židlemi jsou ty s názvem Martina v krémovém provedení. Design vybízí k posezení, jsou velkoryse polstrované a díky potažení umělou kůží se nemusíte bát čištění v případě potřeby. I tady je sedátko otočitelné, výškově nastavitelné. Pozadu nezůstává ani noha židle, pochromovaná ocel se zrcadlovým efektem působí čistě a elegantně. Tyto barové židle jsou skutečně komfortní, velmi hezké a dobře kombinovatelné s dalším vybavením domácnosti.

Neváhejte a obohaťte svůj domov o barové židle za příznivé ceny z e-shopu Hawaj.cz. Budete jistě spokojeni a pyšně pozvete k vašemu domácímu baru jakoukoli návštěvu či přátele.

Související články