Jste zde

Dobrý mop zvládne vyčistit podlahu během chvíle

turbo mop vileda Zdroj: www.shop.vileda.cz
Jak si usnadnit vytírání podlahy? Místo klasického hadru zvolte mop. Ideální pomocník do domácnosti by měl být snadno ovladatelný, skvěle sát a dát se vyždímat do sucha bez použití rukou. Přesně takový je třásňový mop Turbo od Viledy.

3. 12. 2019

Při použití mopu Turbo si zbytečně nenamáháme záda, pohodlně zbavíme podlahu nečistot, mastnoty, a ještě ji nablýskáme. Tento rotační mop dosáhne na jakékoli místo i pod nízký nábytek. Navíc nemusíte namáhat svá záda díky teleskopické tyči, kterou si můžete nastavit přesně podle své výšky.

Mokrý mop pak lze vyždímat ve speciálním kbelíku. Sešlápnutím šlapky dosáhnete maximální odstředivé síly, odstraníte tím nečistoty a čisticí hlavice zůstane vlhká jen minimálně.

Třásňový mop Turbo oceníte ve chvíli, kdy vytíráte kolem nohou nábytku nebo se potřebujete bez problémů dostat do rohů místnosti.

Díky kbelíku mop snadno vyždímáte bez použití rukou.Zdroj: www.shop.vileda.cz

Čisticí hlavice mopu Turbo je opatřena hned dvěma druhy vláken – speciální abrazivní třásně stírají veškeré nečistoty, Microfibre vlákno pak nasává veškerou přebytečnou vodu. Nečistota z podlahy je tak zachycena už při prvním setření. Větší efektivitě dopomůžete pomocí saponátu nebo octové vody.

Rotační mop Vileda Turbo s trojúhelníkovou hlavicí je k dostání už od 989,90 Kč. Více informací k výrobku najdete na www.shop.vileda.cz.

Související články