Jste zde

Chcete byt s jedinečnou atmosférou? Pořiďte si designový nábytek!

Zdroj: www.purohome.cz
Chcete se doma cítit fajn? Pak byste měli přemýšlet o kombinaci barev, o vhodném nábytku, podlahách, ale také nad bytovými doplňky, které potrhnou atmosféru místnosti. Pamatujte, že záleží i na detailech!

24. 11. 2014

Nábytek do každé místnosti ve vašem bytě!

Jestliže hledáte kvalitu za přijatelnou cenu, bude se vám určitě líbit designový nábytek od Purohome.cz. V nabídce tohoto obchodu najdete kupříkladu barevné jídelní židle, konferenční stolky v kombinaci několika materiálů sladěných do příjemných barev, stojací lampy, které oživí každý obývací pokoj, moderní postele, boxspring postele, botníky, věšáky, zrcadla a mnohé další kvalitní a designově povedené zboží.

Zdroj: www.purohome.cz

Určitě vás zaujmou i netradiční doplňky, jako jsou například přírodní mísa Faun, krásné vázy, do nichž můžete naaranžovat jak živé, tak umělé květy, a další dekorace.

Zboží si můžete ihned odebrat

Společnost Purohome.cz svým klientům nabízí většinu zboží ihned k odběru, takže se nemusíte bát zdlouhavého čekání, než se budete moci kochat dokonalým novým vzhledem domova.

Nyní navíc můžete využít zajímavé akce, které přináší. Jsou hned tři:

  • 180 dní na vrácení peněz
  • listopadové slevy 35 % s dopravou zdarma, a to až do 14.11.
  • výprodej se slevou až 70 %

Prohlédněte si i kožené sedačky a další zboží do domu i bytu na internetových stránkách Purehome.cz. Vyberete-li si, vytvoříte útulnější a moderní domov a navíc díky některým z výše uvedených slev ušetříte několik tisíc korun!

Související články