Jste zde

Bytové doplňky pro odvážné: Pořiďte si třeba koupelnový závěs z filmu Psycho

Zdroj: obchod-s-darky.cz

Chcete být opravdu originální? Pak vsaďte na bláznivé bytové doplňky. Krvavý koupelnový závěs, řetěz jako stojan na lahve a plastika z matic. Jen pozor, ať nezpůsobíte šok svým návštěvám!

26. 12. 2012

Zajímavé a neotřelé prvky vnášejí do interiéru originalitu. Příkladem může být třeba řetězový držák na víno. Umíte si představit klasické stojany na láhve s vínem? Tuhle představu zkuste nahradit pevným stojanem v podobě řetězu, který drží tvar a do kterého se jednoduše zasune hrdlo láhve, takže vypadá, jakoby vodorovně levitovala. Velice atraktivní doplněk do moderního interiéru, který žádnou návštěvu nenechá klidnou. Hodí se pouze na jednu láhev, ale po kuchyni nebo bytě si jich člověk může rozeset klidně více.

design-doplnky2

Utrhnout se ze řetězu - tady to dostává hned jiný význam. Zdroj: obchod-s-darky.cz

Závěs jako z hororu

Kdybyste chtěli jít ještě dál, můžete si do koupelny pořídit designový sprchový závěs jako vystřižený z hororového filmu, kde právě někoho ve vaně zavraždili. Závěs je potištěný červenými stříkanci imitujícími lidskou krev. Pouze zavčas varujte každého, kdo by k vám šel na záchod nebo si umýt ruce, u starších lidí by mohl podobný výstřelek vyvolat nežádoucí zdravotní komplikace.

design-doplnky3

Téměř jako z Psycha. Zdroj: obchod-s-darky.cz

Tvůrčí nicnedělání

Dost možná se vám také často stává, že mimoděk při nějaké jiné činnosti začnete třeba čmárat propiskou nebo jinak zaměstnávat ruce. Tuhle samovolnou aktivitu lze ale využít pro tvorbu něčeho zajímavé do bytu. S touhle myšlenkou designéři vymysleli magnetickou sochu. Jedná se vlastně o silný magnetický podstavec s kopu matic, z kterých můžete vrstvením uspořádat libovolný tvar, ať už konkrétní nebo abstraktní. Svoje dílo pak můžete podle libosti obměňovat a vystavovat na odiv jako dekoraci.

design-doplnky4

Dejte volnoou ruku svojí fantazii a postavte si vlastní plastiku z matic. Zdroj: obchod-s-darky.cz

Výhodou je, že podobné designové doplňky do interiéru jsou natolik unikátní, že je neuvidíte hned tak u každého druhého. V tom spočívá ta pravá originalita. Navíc se velice dobře dávají také jako dárky, ať už zcela seriózní nebo recesistické.