Jste zde

Buďte při zařizování bytu originální! Netradiční doplňky interiér oživí!

Zdroj: bytovedoplnky.sk

Pokud si právě zařizujete své bydlení, pamatujte na jednu zásadní věc. V každém interiéru byste měli mít nějaký zajímavý kus nábytku nebo doplněk, který jednotlivé místnosti v  domě nebo bytě oživí.

31. 12. 2013

Začneme-li u kuchyně, základem je vždy kvalitně zpracovaná kuchyňská linka s dobře omyvatelnou pracovní deskou. Současné módní trendy si žádají materiály ve vysokém lesku nebo lakované povrchy.

I kávovar může pěkně vypadat!

Kromě nerezového nádobí si každá hospodyňka milující chuť a vůni kávy pořídí také kávovar. Na trhu jich existuje nepřeberné množství. Širokou nabídku automatických kávovarů, tedy takových, do nichž kupujete zrnkovou kávu a z níž si pak připravujete lahodné šálky kávy, naleznete zde.

Kromě automatických kávovarů si můžete pořídit kávovary kapslové. Mezi hlavní výhody kapslových kávovarů patří především jejich nízká pořizovací cena, široká nabídka tvarově i barevně zajímavých designů, velmi jednoduché ovládání a údržba a v neposlední řadě i široký výběr kapslí. Připravit si můžete Espresso, Caffé Latté, Latté Macchiatto, Caffé Lungo, Cappuccino, Chococino, atd. Kapslový kávovar můžete využít i pro přípravu dětských nápojů, jako jsou horká čokoláda, kakao nebo čaj.

Buďte originální, pořiďte si „trávový“ odkapavač

Jenže vařením a mytím nádobí vaše práce v kuchyni určitě nekončí. V každé kuchyni by měl být i kvalitní nerezový nebo granitový dřez, páková baterie a odkapávač nádobí.

Jenže co s takovým odkapávačem po umytí a uschnutí nádobí dělat? Obyčejný plastový odkapávač musíte kvůli jeho vzhledu neustále uklízet do kuchyňské linky. Pořídíte-li si odkapávač na nádobí v originálním provedení, máte tento problém jednou pro vždy vyřešen. Odkapávač ve tvaru zahradní trávy nebo odkapávač ve tvaru zelených větví upoutá pozornost každého návštěvníka kuchyně.

Nechte si namalovat obraz na míru!

Posuneme-li se o místnost dál, přejdeme do jídelny nebo do obýváku. Záleží na tom, jak máte váš dům či byt dispozičně vyřešen. Kromě velkého rozkládacího stolu v jídelně a nápaditě tvarově a materiálově řešené sedačky by měly být součástí každého moderního, ale i rustikálně zařízeného interiéru obrazy na míru. Stačí si vybrat z široké nabídky námětů, autorů, ale i velikostí. Originální obrazy na stěnu objednávejte zde.

Přidejte se k nám na Facebooku a sledujte všechny novinky ze světa bydlení!

Související články