Jste zde

2. díl pořadu Nové hnízdo: Jede se na západ, prodávat domky na Plzeňsko!

Zdroj: Prima TV

Už v neděli odvysílá Prima Family druhý díl pořadu Nové hnízdo. V něm se budou hledat kupci pro dva domky v Plzeňském kraji a na návštěvu štáb vyrazí k Anife Vyskočilové.

16. 10. 2012

Zajímá nás všechno kolem bydlení, kolem prodávání a kupování bytů, domů. Posypou se miliony, navštívíme postupně celou republiku a zjistíme, kde je nejlepší bydlet i na co si dát pozor! – to říkají tvůrci magazínu Nové hnízdo. Naučte se zhodnotit svůj majetek a nenaletět při prodeji či koupi vašeho domova vykukům.

Nejdříve do Štěnovic

První nemovitost, jejíž prodej bude naším úkolem, stojí ve Štěnovicích. Dům je moderní, hezký, nedávno zkolaudovaný. Je však daleko od práce majitelů, kteří již nechtějí dojíždět, a proto se rozhodli jej prodat. Jak vypadá interiér „italské“ domácnosti, která si design dělala sama? Dům je v nabídce včetně kompletního zařízení a je připraven k okamžitému bydlení bez dalších investic. Výhodou je zahrada s bazénem, zahradním domkem a venkovním grilem. Jedná se o klidné bydlení vzdálené pouhých 6 km od Plzně.

nove-hnizdo-zapad3

Na nového majitele čeká i tato nemovitost. Podaří se jí týmu pořadu Nové hnízdo prodat za co nejlepší cenu? Zdroj: Prima TV

Druhá nemovitost – domek v Nedražicích

Druhý dům se nachází v katastru obce Nedražice. Trvale zde žije necelá stovka obyvatel. Jedná se o romantické vesnické stavení na samotě u lesa v původním stavu. Pozemek se rozkládá na ploše 913 m2.  Obydlí je po rekonstrukci střechy a po kompletní výměně elektroinstalace. Za domem je umístěna prostorná stodola, kterou lze využít podle fantazie. Nemovitost je vhodná k rekreačním účelům či k bydlení s vlastním podnikáním. Dům zůstal opuštěný, ten, kdo v něm vyrůstal, nalezl domov někde jinde. Stavení si  ovšem rozhodně zaslouží majitele.

nove-hnizdo-zapad2

Tohle je první z domků, který hledá nového majitele. Zdroj: Prima TV

Na návštěvě u Anife

I v tomto díle navštívíme známou osobnost. Tentokrát nám do svého domova dovolí nahlédnout temperamentní Anife Vyskočilová. Její zázemí prošlo nákladnou rekonstrukcí a neodpustila si ani falešný krb. Jaké bude její hnízdečko?

Tip dílu: Při žádosti o hypotéku můžete do svých příjmů započítat i příjem z budoucího pronájmu získané nemovitosti.

Sledujte druhý díl nové série o prodeji nemovitostí již v neděli 21. října od 13.10 hod na Primě!

Související články