Jste zde

Udělejte změnu: Máme pro vás čtyři tipy na zajímavé proměny interiéru!

Zdroj: www.photl.com
Zapomeňte na stereotypy! Alespoň jednou za čas je potřeba udělat nějakou změnu! Třeba ve vašem interiéru. Vyměňte otlučené dveře a oživte koupelnu novým nábytkem. Radost vám budou tyto změny dělat každý den!

20. 2. 2015

Jaké „zlepšováky“ si pořídit do domácnosti?

Možná se aktuálně zajímáte o stavebniny a dekorativní zboží, protože se chystáte proměnit svůj dům či byt. Pak vám určitě přijde vhod několik rad. Vybrali jsme několik trendy prvků, které jsou v poslední době populární:

1. Skládací dveře. Plánujete-li vyměnit stávající dveře za nové, přemýšlejte o skládací variantě, která je alternativou ke dveřím posuvným. Stejně jako posuvné dveře totiž šetří místo a zároveň jsou vizuálně zajímavé. Ostatně, přesvědčte se v nabídce interiérových dveří a schodů e-shopu Leroymerlin.cz.

2. Krb. Málokterý prvek v domácnosti dokáže vytvořit takovou atmosféru jako právě krb. Dnes už tato zařízení neslouží pouze k vytápění a už vůbec ne k přípravě potravin, ale jsou vysoce ceněna právě pro svůj dekorativní charakter.

Krb už dnes není jen o vytápění, ale spousta lidí si ho pořizuje třeba z estetických důvodů.Zdroj: www.leroymerlin.cz

3. Vana, nebo sprchový kout? Otázka, na kterou neexistuje jasná odpověď. Jednomu vyhovuje to, druhému ono. Takové dilema každopádně nemusíte řešit, máte-li větší koupelnu a dostatek financí, neboť si můžete pořídit vanu i sprchový kout.

Po dlouhém a náročném dni to chce odměnu. Co třeba sprcha v masážním sprchovém boxu?Zdroj: www.leroymerlin.cz

4. Koupelnový nábytek. Když už jsme v koupelně, ještě zde chvíli zůstaneme. Možná ani nevíte, jak pestrá nabídka koupelnového nábytku existuje v současné době. Kdo například nechce, anebo nemůže při mytí stát, určitě ocení vanová a sprchová sedátka.

Související články