Jste zde

Technická údržba a správa budov v Praze a okolí

Zdroj: ppm
Pražská společnost PPM je předním poskytovatelem profesionálních úklidových služeb, údržby zeleně a úklidu bytových domů v Praze a v jejím okolí.

28. 4. 2017

Firma se stará o pravidelnou údržbu, od drobných oprav bytových jednotek, domů i nebytových prostor, až po kontrolní činnost u objektu, poskytování havarijních služeb, opravování různých škod nebo řešení pojistných událostí. V neposlední řadě se také firma zabývá komplexní správou bytových i nebytových prostor včetně účetnictví, úklidu domu, správy SVJ nebo nabízí služby hodinového manžela.

Technická údržba

V rámci profesionální pravidelné údržby společnost PPM zajistí vizuální kontrolu společných prostor, všech dalších částí domu a s tím spojenou pravidelnou technickou správu budovy. V rámci správy nemovitostí pak probíhají drobné doplňkové práce, jako výměna žárovek nebo seřízení dveřních systémů, ale firma také eviduje a vyřizuje škody, veškeré pojistné události, reklamace a disponuje non-stop havarijní službou. PPM zajišťuje také klasickou údržbu budov a technologické opravy všeho druhu včetně vyprošťování osob z výtahu nebo správy klíčového systému domu.

Pravidelný úklid a údržba zeleně

Pravidelný úklid a údržba domů zahrnuje různé druhy úklidových řešení budov nebo bytových jednotek, jako například týdenní, denní, čtvrtletní nebo i generální čištění a úklid všech prostor. Společnost PPM nabízí také strojové mytí větších prostor, hal, oken, schodišť, chodeb, vstupních dveří a podobně. Úklidové práce firma zajišťuje i v okolí domu, například v případě zimního období a s tím spojených úkonů, ale také vzhledem k úklidu okolo popelnic a dalšího odpadu.

Při údržbě zeleně PPM zajišťuje pravidelné sekání trávníků, provzdušňování a dosévání trávníků, jarní a podzimní shrabování listí, ale i tvarování a prořezávání živých plotů či okrasných křovin. V rámci údržby zeleně firma také vykonává řadu dalších prací, jako postřik proti chorobám a škůdcům, odplevelení, hnojení dřevin a záhonů, ale i sezónní výsadbu trvalek a dalších rostlin.

PPM také získalo uznávaný certifikát ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor, na jehož základě spolupracuje s množstvím dalších společností a partnerů jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Pražská energetika, a.s. nebo Safichem Group.

Prostudujte si detailně naše služby i ceník a v případě zájmu nebo otázek nás neváhejte kontaktovat.

Související články