Jste zde

Špatný vzduch = špatné výkony v práci. Řešením je kvalitní vzduchotechnika

Zdroj: kskpraha.cz

Každý nevětraný prostor je zdraví nebezpečný. Pokud tedy dostatečně neobměňujete vzduch a nejste ve vaší uzavřené kanceláři schopni větrat, zajistěte si výměnu, nebo alespoň úpravu vzduchu v prostorech jiným způsobem.

11. 12. 2013

Ideální zajištění cirkulace vzduchu ve firmách i domácnostech je pomocí vzduchotechniky. Správně navržená vzduchotechnika vytvoří příznivé podmínky pro váš pobyt v místnostech, přivede a odvede vzduch z různých prostor a vy se nebudete muset bát újmy na zdraví.

Základem realizace je sestavení rozvodů potrubí po celém domě nebo jiném objektu, které se napojí na centrální jednotku. Způsob vedení a spojování je rozmanitý. Je tedy třeba oslovit zkušenou a ověřenou firmu, která vám vzduchotechniku namontuje. Mezi jedničky na trhu patří společnost KSK s.r.o.

KSK nabízí prodej, montáž i servis vzduchotechniky a své kompletní služby dodává již více než 20 let. Pokud máte zájem o využití jejích služeb, na internetových stránkách společnosti www.kskpraha.cz naleznete kontakt na zástupce firmy, který vám s výběrem vzduchotechniky poradí, provede vás její koupí a zajistí kompletní instalaci.

Vzduchotechnika Praha od firmy KSK se prodává s volbou doplňkových funkcí, můžete ji tedy získat s chlazením, rekuperací nebo s teplovodním, elektrickým ohřevem. Kromě tohoto produktu naleznete v portfoliu služeb i prodej klimatizací a tepelných čerpadel. Než si tedy pořídíte vzduchotechniku, popřemýšlejte, zda její montáž nespojíte s nákupem klimatizace.

Ta dokáže chladit, ale i ohřívat a vysoušet vzduch. Velice účinně ho také filtruje a zvlhčuje, uvítají ji tedy především alergici a malé děti. Všechny klimatizace potěší v parných letních dnech, kdy vzduch „stojí“ a teploty dosahují značných výšek. Klimatická jednotka se ovládá manuálně nebo pomocí dálkového ovládání a její obsluha je velice jednoduchá.

Zajistěte si příjemné životní podmínky pro pobyt ve vaší domácnosti nebo firemních prostorech a namontujte do budovy kvalitní vzduchotechniku a v nejlepším případě rovnou i klimatizaci. Vaše prostředí se zpříjemní, vy budete dýchat čistý vzduch a únava a možné potíže s dýchacími cestami rychle zmizí.

Související články