Jste zde

Soutěž s RWE - můžete hrát o stylový Ipod touch 5. generace a získat vouchery do lázní!

Zdroj: RWE.cz

Pokud patříte k zákazníkům společnosti RWE, můžete nově hrát o stylové iPody touch 32G B 5. generace, a navíc získat voucher na wellness a lázeňské pobyty od serveru Spa.cz v hodnotě 350 Kč. POZOR: soutěž končí 31. 12. 2012!

18. 12. 2012

Jak se do soutěže můžete zapojit? Nemusíte dokupovat další služby nebo prodlužovat smlouvu. Postačí, když se zaregistrujete do aplikace RWE ONLINE SERVIS, která je zdarma a slouží zákazníkům k jednodušší správě účtu za plyn či elektřinu. Získáte tak lepší přehled o svých službách a fakturách, a navíc můžete vyhrát skvělé ceny.

Co konkrétně vám RWE ONLINE SERVIS nabízí? Především umožňuje nepřetržitou správu účtu za energie – 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu. Jako zákazník máte možnost aktivně spravovat své účty za energie, kontrolovat zaplacené zálohy a faktury nebo přímo on-line uzavřít novou smlouvu na výhodnou elektřinu od RWE.

Navíc nyní můžete vyhrát již zmiňovaný iPod touch 32GB 5. generace a získat voucher v hodnotě 350 Kč na lázeňské a wellness pobyty od Spa.cz. Neváhejte, zdarma můžete získat neuvěřitelně mnoho. Soutěž o iPody touch probíhá jen do 31. 12. 2012.  Nepromarněte svou šanci.

Více informací na os.rwe.cz.

Související články