Jste zde

Přenechte pokládku podlahy profíkům. Víme, podle čeho je poznat!

Zdroj: podlahykarlovyvary.eu

Pokládání a realizace podlahy v novém bytě nebo při rekonstrukci patří mezi základní práce. Podlaha je totiž základem každé místnosti. Chyby se neodpouští a budou vždy vidět. A pro podlahy to platí dvojnásobně.

14. 12. 2013

Při přenechání pokládky podlah profesionálům velmi záleží na výběru té správné firmy.

Jak najít zkušeného podlaháře?

Pokud budete hledat ty správné firmy pro podlahářské práce ve Zlíně, v Praze, Brně, Ostravě, v Karlových Varech a v ostatních regionech České republiky, musí být rozhodující kvalita firmy. Pokud nemá firma s pokládáním podlah dostatečné zkušenosti, nemůžete očekávat dokonalý výsledek. Jak tedy hledat ty pravé podlaháře?

Před začátkem prací si nechte vypracovat plán s pevnou cenou

Pouhá ústní dohoda na provedení podlahářských prací je prvním okamžikem, kdy byste měli začít větřit problém. Ke službám u spolehlivých podlahářů totiž patří také vypracování pracovního plánu, který vám ještě před samotným začátkem prací řemeslník předá k odsouhlasení.

Plán by měl být vypracován na základě důkladného prozkoumání objektu a množství požadovaných prací. V plánu by měly být zohledněny i ceny materiálu, které budou podlaháři ke své práci potřebovat. Vy tak jasně a přehledně uvidíte, za jaké služby a prostředky budete investovat své finance.

Cena by samozřejmě měla být konečná a o každé změně by vás měli podlaháři předem písemně informovat. Pouhá ústní dohoda je zárodkem mnoha komplikací, na kterých doplácí v drtivé většině případů především zákazník.

Hledejte je tam, kde mají zkušené profesionály

Na našem trhu v současnosti působí velké množství zkušených podlahářských společností, které jsou schopny opravdu dokonale odvádět podlahářské práce. Současně tu ovšem působí také velké množství těch méně zkušených a méně kvalitních. Jak je rozlišit a jak vybrat tu pravou? Složitě hledat a vybírat nemusíte. Řemeslný cech Ekomplex to již udělal za vás.

Podlaháři Ekomplex vám vždy pošlou toho pravého odborníka

Ekomplex je sdružení nejlepších a nejkvalitnějších podlahářských společností z území celé republiky. Nemusíte si tedy lámat hlavu, zda jste v daném regionu vybrali toho správného podlaháře.

Pokud budete shánět kvalitního řemeslníka pro podlahářské práce Karlovy Vary, vždy vám bude doporučen nejbližší a zároveň spolehlivý podlahář, který práce odvede. To samé samozřejmě platí pro podlahářské práce v Českých  Budějovicích a ve všech ostatních částech republiky. Podlaháři Ekomplex působí po celé České a Slovenské republice.

Jaké práce můžete od podlahářů Ekomplex vyžadovat?

Hlavní náplní práce podlahářů jsou samozřejmě pokládky nových podlahových materiálů. Pokládány mohou být plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, parkety, vinylové podlahy, bambusové podlahy, korkové podlahy, PVC podlahy, linolea a také koberce. Vždy s maximální přesností a kvalitou.

U dřevěných podlah a parket mohou být podlahy rekonstruovány. Můžete využít přebroušení podlah, opravy a opětovného nabroušení. Podlaháři Ekomplex jsou dokonce schopni zařídit i možnost podlahového vytápění v podlahách. Zarovnání podlahy před samotnou pokládkou pomocí samonivelačních hmot je samozřejmostí.

Související články