Jste zde

Pořiďte si na zahradu nábytek z umělého ratanu! Poradíme vám kde!

Zdroj: teak-shop.cz

Rozmary počasí snáší stejně dobře jako klasický plastový zahradní nábytek, ale vypadá mnohem lépe. Není divu, že nábytek z umělého ratanu dobývá české zahrady. Pokud v nejbližší době plánujete nákup, zkuste zauvažovat právě o tomto materiálu.

1. 7. 2013

Umělý ratan má podobné užitné vlastnosti jako ratan přírodní. Nadto je ale mnohem více odolný – jde tedy o ideální materiál pro zahradní nábytek, který je chtě nechtě vystavený přímému slunečnímu záření, dešti, vlhkosti a větru.  Mimo to se nábytek z umělého ratanu velmi snadno udržuje (pokud neobsahuje části z textilu, nebo proti korozi neošetřeného kovu, vystačíte si se zahradní hadicí).

Nízká váha, nízká cena!

Další velkou výhodou potom je nízká váha – přesuny a úpravy dispozice celého sezení jsou mnohem snazší, než u dřevěného nábytku, nebo nábytku z přírodního ratanu, který je těžší.

Nábytek z umělého ratanu tak představuje netradiční řešení pro každou zahradu, neuplatnění najde i v interiérech. S nástupem horkých letních měsíců Vás ale zřejmě bude zajímat právě první varianta jeho využití, proto se na tomto místě zaměřme vyloženě na zahradní nábytek. Náš internetový obchod Teak-shop.cz Vám nabízí pestrou škálu nábytku z umělého ratanu, a to od jídelních souprav až po lehátka.

Kromě už výše zmíněných výhod přidáváme ještě další – velmi příjemné pořizovací náklady, které jsou nižší než v případě jiných materiálů. Na Teak-shop.cz navíc naleznete mnohý zahradní nábytek ve výprodeji, takže Vaše peněženka rozhodně bita nebude.

Oběd na zahradě? Pořiďte si jídelní soupravu!

Jídelní soupravy z ratanu jsou jak dělané na každou zahradu. Pokud tedy milujete stolování v okruhu svých nejbližších a na čerstvém vzduchu, představují skutečně zajímavé řešení. S jídelními soupravami z ratanu budete moci trávit léto daleko častěji v dosahu slunečních paprsků a dennodenně si pochutnávat na rozličných dobrotách. Ratanový nábytek je zkrátka zárukou ideálně prožitého léta.

Jestliže máte na zahradě bazén, případně se rádi odpočinete mimo čtyři stěny, doporučujeme Vám rovněž lehátka, která snoubí pohodlí se zajímavým vzhledem. V našem internetovém obchodě Teak-shop.cz tak máte z čeho vybírat. Výše zmíněný zahradní nábytek ve výprodeji Vám navíc umožňuje ušetřit a kromě toho u nás naleznete rovněž kvalitní teakový nábytek. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud vás zahradní nábytek zajímá opravdu podrobně, mrkněte na článek  Sen o létě občas kazí déšť. Jak vybrat zahradní nábytek do nepohody, který vyšel na portále iDnes.cz

Související články