Jste zde

Oslavte jaro ve skandinávském stylu!

Zdroj: Bella Rose

Jaro už je podle kalendáře skutečně tady a i sluníčko už si dalo říct. Tak vychutnávejte jarní atmosféru plnými doušky! V dnešním článku vám poradíme, jak si jarně vyzdobit byt ve skandinávském stylu!

28. 3. 2014

Jarní dekorace – to nemusí nutně být hned křiklavě žlutá kuřátka a mnohdy až nevkusné umělé květinové dekorace. Pokud fandíte spíše umírněnosti a jednoduché eleganci, potěší vás naše jarní inspirace ve skandinávském stylu – právě ten v sobě snoubí jednoduchost a zároveň krásu. Inspiraci jsme hledali na stránkách a blogu Bella Rose…

Obklopte se květinami

Květiny k jaru prostě patří. Venku všechno kvete. Využijte toho a udělejte radost sobě, nebo svým nejbližším. Řezané květiny krásně vyniknou v romantických vázách ze skla nebo porcelánu. Za zmínku stojí vázy z jarní kolekce IB LAURSEN. Ať už to jsou tulipány, narcisky, růže - díky průhlednému sklu, které k sobě nestrhává pozornost, vynikne krásná barevnost květů. 

Kromě květin můžete do vázy naaranžovat také nejrůznější rozkvetlé větvičky a ty dále zdobit drobnými závěsnými dekoracemi.

bellarose4

Vázička Paris Zdroj: Bella Rose

Pokud dáváte přednost živým květinám před těmi řezanými, žádný problém. Zkuste si přesadit jarní kytičky do stylových květníků. Při procházení novinek pro jaro nás na Bella Rose nejvíce oslovily drobné květináče s milými nápisy. Co třeba „A little flower makes me smile“. Takovou kytičku můžete umísit kamkoli: k posteli, na pracovní stůl i na parapet. Kombinace drobné jarní květiny s květináčkem bude krásným dárkem od srdce. Prohlédněte si ty nejkouzelnější květníky.

bellarose2

Květník A little flower. Zdroj: Bella Rose

Velikonoce jsou za dveřmi...

Možná se ani nenadějete a budete potřebovat vyměnit jarní výzdobu za velikonoční. Pokud jste ale zvolili výzdobu s větvičkami, stačí na ně zavěsit pár velikonočních kraslit a připravit si pro koledníky ošatku s kraslicemi. Potěšilo nás, že jsme na Bella Rose našli celou kategorii věnovanou výhradně Velikonocům. Ani nás nenapadlo, kolik kouzelných designových doplňků s velikonočními motivy se dá na našem trhu sehnat. Prohlédněte si všechny velikonoční dekorace.

bellarose3

Keramická vázička Egg Zdroj: Bella Rose