Jste zde

Nástěnné hodiny podle tipu interiéru: Jaké se hodí do vašeho domova?

klasické analogové hodiny Zdroj: The Escape of Malee / Shutterstock.com
Nástěnné hodiny by měly být součástí každého domova, provozovny i kanceláře. I tento ukazatel času však není radno koupit bezhlavě. Máme zde skvělé tipy, jak je správně vybrat.

9. 8. 2020

Moderní interiér

Dbáte na to, aby byla vaše domácnost nebo kancelář zařízena podle posledních módních trendů? Vládne vašemu prostoru nadčasová bílá barva a šedé kovové či skleněné povrchy? V tom případě ještě bude potřeba, aby se na zdi jako dominanta vyjímaly nástěnné hodiny.

Umístíte je nad dveře, nebo už máte jiné místo, kde se budou vyjímat? Nezapomeňte sladit hodiny se stylem interiéru. Nástěnné hodiny v barvě chromu se skleněnými aplikacemi jsou skvělá volba! Nechce se vám plýtvat místem? Zvolte supermoderní digitální měřič času. 

Hygge – jedeme na moderní pohodu

Jste vyznavačem hygge stylu a pohoda a jednotný styl se ve vašem domě či provozovně jasně zabydlely? I hodiny dokážou pozvednout pohodový kout o úroveň výš. Přejete si ukazatel času se základem z přírodního materiálu? Dřevěné hodiny nebo jednobarevné nástěnné hodiny s analogovým ukazatelem času pro vás budou tou nejlepší volbou. 

Milujeme vintage styl

Moderna vám nic neříká a raději si do svého prostoru pouštíte osobité věci s duší? Vintage styl má jasná pravidla, a proto by bylo velmi nevhodné je porušit například digitálními hodinami. Zvolte raději originální umělecký kus, který bude vynikat dobrým a kvalitním provedením.

Chcete ještě jeden tip?  Pořiďte si do svého prostoru hodiny s kyvadlem. Skvěle vyniknou a stanou se korunou na pomyslné hlavě vaší vznešené a elegantní místnosti.

Selský styl

Máte doma rádi útulno a uklizeno? Nejvíce vašemu interiéru lahodí selský styl, ve kterém dominuje bílá barva nebo přírodní barva dřeva? Až budete vybírat hodiny na stěnu, vzpomeňte si na nás. Kromě klasických analogových kulatých hodin se totiž k vám klidně budou hodit moderní kukačky

Jaké hodiny vyniknou u vás?