Jste zde

Kvalitní správa nemovitostí? Obraťte se na společnost Parkers s.r.o.!

Zdroj: svjonline.cz

Spravujete nemovitost vlastními silami a cítíte, že jste si na sebe vzali větší břemeno, než jste předpokládali? Potom neváhejte a předejte veškeré starosti se správou domu profesionální společnosti, která vám zajistí kompletní služby.

27. 3. 2013

Správa nemovitostí Praha u společnosti Parkers s.r.o. v podstatě zahrnuje dvě klíčové oblasti – ekonomickou a technickou. Mezi další služby řadí právní správu, podpora orgánů SVJ, inženýrskou oblast a například zajištění energetického auditu či služeb na přání zákazníka. V ekonomické oblasti za vás firma povede účetnictví a předepisovat a kontrolovat zálohy. V oblasti technické povede evidenci, zajistí revize, opravy, úklid, běh recepce a ostrahu. V rámci služeb dále nabízí online služby zdarma, mezi kterými naleznete například online archiv dokumentace, helpdesk pro řešení požadavků klienta a podobně.

Aplikace IFM24 je určena každému společenství vlastníků jednotek, bytovému družstvu i majiteli činžovních domů. Běží v celé České republice a funguje nonstop. Na úřední desce lidé naleznou veškeré potřebné informace týkající se správy nemovitosti, na nástěnce potom mohou zveřejňovat informace mezi obyvateli domu a orgány SVJ nebo družstev a ve fóru mohou diskutovat nad různými tématy. Více informací o této službě i celé společnosti Parkers s.r.o. naleznete na jejích webových stránkách www.svjonline.cz.

Kvalitní správa nemovitostí zajištěná profesionální společností vám zajisté ušetří spoustu bezesných nocí a odborně se postará o vaši budovu. Výhodou se stane efektivní hospodaření s finančními prostředky nemovitosti, pořádek v účetnictví a smlouvách a online přístup ke všem informacím.

Související články