Jste zde

Krása masivního dřeva – pořiďte si líbivou, zdravou a bytelnou postel z masivu

Zdroj: loznice.cz
Masivní dřevo je generacemi prověřený kvalitní materiál, který je velmi vhodný k výrobě nábytku. K jeho hlavním přednostem patří zdravotní nezávadnost, bytelnost a dlouhá životnost. Tak proč si nepořídit postel z masivu?

23. 3. 2015

Masiv významně dotváří mikroklima interiéru, dodá na útulnosti a v ložnici podpoří příjemný spánek. Masivní dřevo má i prokázaný pozitivní vliv na lidskou psychiku. Díky jedinečné struktuře dřeva je každý kus masivního nábytku originál, který navíc neustále pracuje a vybarvuje se, proto je jeho design nadčasový a ani po letech se neokouká.

Dřevo je jedním z nejlepších materiálů, které můžete v interiéru použít.Zdroj: loznice.cz

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku postelí i kompletních ložnic z masivního dřeva. Carolina je velmi oblíbená ložnice z masivního buku nebo dubu. Vyrábí se i jako extra zvýšená, takže se z ní pohodlně vstává. Na výběr jsou čtyři varianty provedení čela u hlavy a lze vybírat celkem ze třinácti kombinací odstínů a typů dřevin. Její design má zaoblené hrany, takže nehrozí žádný nepříjemný střet s ostrým rohem postele.

Romana je postel z masivního buku. Vyrábí se v několika barevných odstínech, lze ji objednat jako jednolůžko i jako dvojlůžko, ve standardní nebo prodloužené délce nebo se zvýšenou lehací plochou. Moderní postel je možno vybavit zásuvkami nebo úložným prostorem s odklápěním.

Postel Romana je k mání jako jednolůžko i ve variantě pro dva.Zdroj: loznice.cz

Ole je ložnice z masivní borovice. Bílý lak zdůrazňuje romantického ducha této půvabné ložnice. Bude vyhovovat spíš něžně založeným duším, kterým je blízký venkovský nebo rustikální styl francouzských či anglických usedlostí. Ale to neznamená, že by se tato ložnice nehodila do moderního interiéru. Naopak. Určitě ho zútulní a vnese do něj to správné kouzlo domova.

Související články