Jste zde

Komu svěřit proměnu interiéru? Oslovte profesionály ze studia Indefa!

Zdroj: Indefa.cz

Zařizujete si interiér a přejete si, aby byl dokonalý a funkční a abyste se v něm cítili příjemně a svobodně? Potom oslovte profesionální designové studio a poptejte služeb profesionálních návrhářů. Vaše pohodlí a radost z prostoru za to stojí.

29. 5. 2013

Studio Indefa vytváří moderní a originální návrhy interiérů pro soukromé i komerční objekty. Vytváří unikátní design domovů i pracovišť a při tom kladou důraz na osobní přání klientů, jejich finanční možnosti i celkovou harmonii barev, tvarů a materiálů.

indefa2

od pokojíčku, přes kuchyň po komerční prostor - svěřte se profesionálům z Indefa. Zdroj: Indefa.cz

Po úvodní prohlídce nemovitosti a konzultaci představ klienta s designéry vznikne základní návrh možnosti řešení interiéru. Ten je vytvořen zdarma v souladu přání zákazníků a doporučení návrhářů. Samotná realizace interiérů je založena na jeho přesném barevném a dispozičním řešení. Studio zajišťuje i zakázkovou výrobu nábytku a bytových doplňků či jejich nákup. V internetových obchodech studia Indefa a Designdetem si vyberete značné množství bytových doplňků a designových značek, pomocí kterých vytvoříte přívětivý prostor, ve kterém se budete cítit příjemně a budete v něm rádi trávit svůj volný čas.

Studio Indefa snadno kontaktujete přes internetové stránky www.indefa.cz. Zde naleznete i reference od klientů a fotografie z realizovaných návrhů interiérů. V Jesenici u Prahy brzy naleznete i nový showroom, kde si budete moci veškeré bytové doplňky prohlédnout a následně i zakoupit. Nechte si tedy při zařizování vašeho interiéru poradit a s pomocí zkušených designérů vytvořte stylové, originální a příjemné bydlení.

Související články