Jste zde

Když chcete proměnit interiér, sáhněte po práškových barvách Albixon

Zdroj: praskova-lakovna.cz

Oloupala se vám barva z radiátoru? Potřebujete nalakovat kovové zábradlí či některý z bytových doplňků? Zkuste to s práškovými barvami od Albixon, které v současnosti patří k nejoblíbenějším. A čím jsou populární? Praktickým využitím a životností.

27. 8. 2013

Název barev je odvozen od jejich suché a práškové konzistence. Práškové barvy se neředí ani nerozpouští v žádné tekutině, jsou tedy kdykoli po ruce, připraveny k použití, jakmile se vám například odře domácí spotřebič, zábradlí a podobně. Pokud je navíc budete skladovat dle návodu, jsou schopny vydržet až několik let.

Tyto speciální barvy jsou vyrobeny ze směsi pryskyřic, pigmentů a dalších látek a dají se použít jak v interiéru, tak v exteriéru. V internetovém obchodě společnosti Albixon, který najdete na adrese http://www.praskovalakovna.cz/,  si můžete vybrat ze široké palety barevných odstínů a druhů a dle jejich použití vybrat přesně tu barvu, kterou hledáte.

Do interiéru, nebo exteriéru?

Pokud potřebujete práškovou barvu do interiéru, sáhněte po epoxidové nebo epoxipolysterové. Mezi barvy vhodné pro venkovní použití patří polyuretanové a polyesterové barvy s certifikátem Qualicoat. Ty jsou zároveň odolné vůči větru. Pokud si přejete matný, lesklý, metalický či jiný vzhled povrchu, práškové barvy vybírejte dle jejich struktury.

Pro nátěr kovového povrchu zvolte práškovou barvu na kov. Je šetrná k životnímu prostředí, má výbornou kvalitu a je odolná. Pro vynikající výsledek a vzhled je třeba, abyste před nanesením barvy povrch kovu správně a důkladně očistili. Poté vám barva vydrží i několik let.

Veškeré práškové barvy pořídíte za příznivé ceny online. Ceník práškové lakovny firmy Albixon naleznete na výše uvedených internetových stránkách, neváhejte tedy, pořiďte si šetrné práškové barvy a vrhněte se na zdokonalování vašeho interiéru i exteriéru.

Související články