Jste zde

Inspirujte se na veletrhu FOR DECOR & HOME 2017

Zdroj: www.fordecor.cz
Zajímáte se o dekorace, bytové doplňky nebo dárkové zboží? Chcete si osobitě vyzdobit vaše společenské prostory nebo interiér? Hledáte nové a originální zboží do vašeho obchodu? Potom zavítejte na veletrh FOR DECOR & HOME.

6. 1. 2017

Veletrh se tentokrát zaměří na jarní tematiku. Součástí veletrhu bude i doprovodný program připravený profesionály, a to výstava JARNÍ TRENDY a soutěž o NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICI. Veletrh se uskuteční od 19. do 21. ledna 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Představí se zboží spojené s Velikonocemi a svátkem svatého Valentýna 

Veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR  &  HOME se poprvé na české veletržní scéně zaměří na sortiment jarního sezónního zboží spojeného s Velikonocemi, svátkem svatého Valentýna, Mezinárodním dnem žen či Dnem matek. 

Veletrh je letos zaměřený na jarní dekorace - často spojené s oslavou Velikonoc.Zdroj: www.fordecor.cz

Přestože na veletrhu bude vévodit jarní nabídka, pozornost bude věnována i produktům s celoroční tematikou, důraz bude přitom kladen na floristiku a zahradní dekorace. Někteří vystavovatelé chystají již i aktuální nabídku VÁNOCE 2017. 

Krásné expozice se svěžími novinkami představí přední firmy v oboru. Veletrh nabídne ideální prostředí pro odborníky a obchodníky, kteří zde mohou vést profesní jednání a uzavírat kontrakty. Na své si přijdou i milovníci dekorací, kteří se zde informují o aktuálních kolekcích, novinkách a trendech. Mnoho vystavujících firem chystá i možnost přímého nákupu pro širokou veřejnost nebo informace o e-shopech, kde si lze vyhlédnuté zboží objednat. 

Každý si tu vybere - ať už do svého obchodu nebo do vlastního bydlení. Zdroj: www.fordecor.cz

Veletrh nabídne výstavu JARNÍ TRENDY a soutěž o NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICI

Součástí veletrhu bude také zajímavý doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na půvabnou výstavu JARNÍ TRENDY, na které budou prezentovat profesionální designéři a floristé téma Velikonoce a Valentýn, a to formou vybraného stolování. Výstava dodá odborníkům a obchodníkům inspiraci, jak prezentovat výrobky v rámci obchodní sítě. 

Inspirujte se, navažte na veletrhu nová obchodní partnerství, poznejte trendy pro jaro 2017.Zdroj: www.fordecor.cz

Na veletrhu proběhne také odborná floristická soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE. Cílem soutěže je představit široké veřejnosti práci a dovednosti českých floristů. Sami návštěvníci budou moci formou hlasovacích lístků rozhodnout, která svatební kytice je nejhezčí. 

Rádi byste na veletrh vyrazili? Pořiďte si zlevněnou vstupenku

Související články