Jste zde

I stojan na kolo nebo odpadkový koš mohou být krásné! Podívejte se!

Zdroj: abstore.cz

Říkáte si, že stojan na kolo nemůže okouzlit? Omyl! Na prvním místě je samozřejmě funkčnost, to ale neznamená, že tenhle účelný prvek nemůže být krásný. A platí to i pro odpadkové koše!

30. 6. 2014

S létem se neodmyslitelně pojí venkovní aktivity, procházky a sporty, hlavně cyklistika. A s ní samozřejmě i často neřešitelný problém – uskladnění kol. Znáte to – bicykl často zabírá místo, které bychom mohli využít pro něco jiného, člověk ho neustále přesouvá, posouvá…

A podobný problém často řešíme i venku - stojany na kola jsou žádaným vybavením u každé venkovní hospůdky nebo bistra. Řešíte právě teď uskladnění kola v garáži, nebo místo pro odkládání kol třeba u vaší restaurace, školy, nebo obchodu? Obraťte se na ABSTORE.CZ. Nabízí velké množství stojanů a držáků na kola, které svým designem předčí vaše očekávání!

odpadkove-kose2

Praktický stojan na kola vám ušetří místo. Zdroj: abstore.cz

Poskytněte kolům oporu a komfort

Aby bylo o kola dobře postaráno, neodíraly se a nedošlo k poškození, musí být držáky a stojany vyrobeny kvalitně. Pořídit můžete i různé chrániče, které mohou být součástí stojanů. I na ně myslí právě společnost ABSTORE.CZ. Jejich držáky jsou pevné, přizpůsobivé, použitelné i na uskladnění dalších věcí, jako jsou pneumatiky, autobox… Lze je upevnit na zem, na stěnu, nebo jako rozpěru mezi strop a zem.

Podívejte se na nabídku stojanů a držáků na kola a vyberte si ten, který vám nejvíc vyhovuje!

odpadkove-kose3

I odpadkové koše mohou být celkem pěkné. Zdroj: abstore.cz

Odpadkové koše, které vás bude bavit plnit i vynášet

Také se vám stalo, že jste u někoho narazili na odpadkový koš, který se vám líbil? Ano, i výrobky, jako jsou koše na odpadky, mohou být hezké.

U ABSTORE.CZ najdete skutečně bohatý výběr košů a vybrat tady můžete přesně takový, který se bude hodit do místa, kde bude umístěný. V nabídce jsou venkovní odpadkové koše plechové, dřevěné i umělé, v různých tvarech, barvách, různě technicky řešené, otevřené, s otvorem, s víkem…

Kvalitní prodejce vycházející klientům vstříc

Při nákupu nad 1.000 Kč máte poštovné zdarma. Obce, školy i státní organizace mohou platit přes fakturu a objednávat lze i po telefonu. Pošlete-li společnosti ABSTORE.cz poptávku, ušetříte čas i peníze.

Související články