Jste zde

Co je to rychlý výkup: Když prodáváte nemovitost a chcete peníze ihned!

Zdroj: freeimages.com

Chcete prodat dům nebo byt a spíš než na maximalizaci zisku lpíte na rychlém a bezproblémovém prodeji? Pak vsaďte na některou ze společností, které provádí výkup nemovitostí za hotové.

25. 5. 2014

Jakou nemovitost můžete k výkupu nabídnout?

Na rychlý výkup můžete nabídnou všechny druhy nemovitostí.  Odprodat tímto způsobem můžete tedy byty (v osobním i družstevním vlastnictví), domy, pozemky, chaty a jiné typy nemovitostí.

Kdy je nejvhodnější využít rychlý výkup bytu

Služby rychlého odkupu oceníte zejména, spěcháte-li na finanční hotovost. Největší výhoda spočívá v rychlém vyplacení finanční částky za odkup domu. Domluvíte-li se, své peníze můžete mít v hotovosti, nebo na účtu k dispozici již za několik dnů.

Potěšující je i skutečnost, že výkupní cena je ve výši okolo 60 % - 80 % tržní hodnoty nemovitosti, což je u tohoto druhu rychlého výkupu nadstandardní. Výkup je možný i v případě uvalené exekuce na nemovitost, případně i pokud je na dlužníka uvalena insolvence.

Jak rychlý výkup probíhá

Zvažujete-li využití možnosti výkupu vašeho domu, stačí, když navštívíte webové stránky společnosti Snadnyvykup.cz a vyplníte krátký elektronický formulář se žádostí o výkup nemovitosti. Jsou v něm jen základní údaje, po jejichž uvedení odešlete formulář společnosti.

Během dne se s vámi spojí její zaměstnanec a domluví si s vámi schůzku, na které si byt k odprodeji prohlédne. Následně vám vyhotoví cenovou nabídku, připraví potřebné dokumenty, kterými jsou například kupní smlouva či návrh na vklad do katastru nemovitostí. A to je vše! Pak už dojde k vyplacení zálohy a následně zbytku kupní ceny.

Důležité a směrodatné reference

Na stránkách této společnosti se můžete podívat i na zkušenosti klientů této společnosti. Jistě vám ledacos napoví a pomůže se správně rozhodnout.

Související články