Jste zde

Bydlet v Praze a zároveň v přírodě? Jde to! Pořiďte si byt v lokalitě Praha-Čakovice!

Zdroj: cakovickypark.cz

Bydlíte v našem hlavním městě a rádi byste si pořídili bydlení v klidném, zeleném prostředí, kde by našly vaše děti vyžití, vy oddech po práci a přitom byste nebyli vzdáleni od svého zaměstnání? Pak jsou ideální volbou Čakovice!

30. 6. 2014

Inspirujte se příběhem rodiny Dominika, který s rodinou se 3 dětmi dlouho hledal byt v Praze, a nakonec skutečně našli to, co hledali: Komfortní bydlení bez šedi města v lokalitě Praha Čakovice.

Dominik: „V Praze bydlíme i se ženou už odmala. Až po narození našich tří dětí jsme si však postupně uvědomovali, jak moc nám a především dětem chybí možnost vyběhnout po práci a škole ven, oddechnout si od neustálého hluku rušného města. Skutečně intenzivním hledáním jsme strávili téměř rok a potom ženě kamarádka vnukla myšlenku o koupi bytu v Čakovickém parku. Abych pravdu řekl, poté, co jsme uviděli nabízené nemovitosti a kouzelné okolí, hned jsme věděli, že je to ta správná volba! Dodnes toho nelitujeme, máme krásný domov, který, věřím, nebudu mít nikdy důvod měnit. Je tady vše, co potřebujeme a co se nám líbí.“

Čakovický park – ideální místo pro rodiny s dětmi i seniory

Přesvědčte se taky o tom, že byty v Praze se mohou nacházet i v přírodě. Čakovický park je toho důkazem! Udržovaný zámecký anglický park vybízí k procházkám, rychlé chůzi, k využití cyklostezek ale i k rybaření!

Bydlení v Praze, ale zároveň uprostřed zeleně - to nabízí Čakovický park.Zdroj: cakovickypark.cz

Plocha přibližně 5 000 m² nabízí spoustu sportovního vyžití, nechybí tady ani venkovní fitness s cvičebními prvky. A v plánu je výstavba běžecké a fit stezky. Dále je tu malé hřiště pro fotbal a oddechová loučka, na níž určitě strávíte mnoho krásných odpoledních posezení.

Pro děti tady už teď je k dispozici veřejné hřiště a zvláště v zimě ocení plánovaný val, který bude sloužit jako místo pro sáňkování.

Přímo z Čakovického parku se dostanete k Vinořskému zámku či židovskému hřbitovu v Kostelci nad Labem, který je památkově chráněný. Procházky a možnost relaxace v příjemném prostředí ocení jak rodiny s dětmi, tak senioři.

Nadstandardní bydlení za velmi příznivou cenu - hlavní deviza Čakovického parku.Zdroj: cakovickypark.cz

Občanská vybavenost v Čakovicích

Vybudována byla mateřská škola a brzy bude zahájena výstavba další s vybaveným hřištěm. Najdete tady i dobrou nabídku obchodů a služeb – drobné obchody, hypermarket, lékařské zařízení, školy, školky. Dobrou dostupnost do města zaručují autobusové zastávky MDH, díky nimž se rychle dostanete k metru.

Vyberte si byt dle vašich představ

Byty v Praze v části Čakovice jsou v dispozicích 1+kk až 5+kk včetně mezonetových bytů o rozloze až 120 m2. Nabízeny jsou i byty s předzahrádkou, což využijí všichni, kdo milují zvířata a mají například pejska.

Neoddávejte se snění o krásném bydlení! Informujte se o bytech v Čakovickém parku a žijte tak, jak si přejete!

Související články