Jste zde

Baví vás abstrakce? Zajímavých motivů je spousta

obraz dovido Zdroj: shutterstock.com
Milujete obrazy a obrázky, u nichž je zapotřebí přemýšlet? Možná ano, a tak vsázíte všechny karty na abstrakce. Moderní abstraktní obrazy se hodí fakticky kdekoli.

2. 3. 2020

Najdou si své místo jak přímo na očích v obývacím pokoji, tak také v ložnici, kde potřebujete spíše relaxovat. Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně bude zapotřebí vybrat takový abstraktní obraz, který vám bude šitý přímo na míru. Jen takový dokáže vyvolávat ty správné emoce, které jsou k životu jako takovému zapotřebí. My se na některé abstraktní motivy podíváme podrobněji v následujících řádcích.

Zelená fantazie

Příroda je mocná čarodějka a i ona se může podílet na velmi zajímavé obrazové projekci. Když si vezmeme samotný přírodní výjev a zkombinujeme ho s mnohými oblými čarami různých podobných odstínů, celek bude vypadat náramně. Abstraktní obrazy tohoto charakteru se hodí prakticky do jakékoli místnosti. Záleží jen na vás, co budete chtít zvolit.

Nádech fialových květů

Fialová barva je sama a o sobě kouzelná. Vypadá zkrátka moc hezky a rozhodně není od věci se na ni soustředit. Když je základem abstraktního obrazu, dokáže dát celku velmi zajímavý rozměr, a to se vším všudy. Fialová barva je natolik výrazná, že se dá velmi jednoduchým způsobem kombinovat s černou, případně jinými odstíny této barvy a bílé. Celkem vyvedený v poměrně oblých tvarech je hezký a nepůsobí nijak rušivým a dekonstrukčním dojmem.

Pětidílný obraz vody

Vzhled vody je skutečně unikátní a člověk se nedokáže divit, jaké tvary může tento živel mít. Zobrazován bývá ve spoustě různých podob. Hodně zajímavý je například pětidílný obraz, který zachycuje vodní kruhy s tím, že se nad nimi nachází velká kapka vody. Celek působí hodně poutavě a při pohledu na něj se bude člověk dokonale bavit, a to se vším všudy.