Jste zde

Babí léto je tu a s ním i nová podzimní kolekce F&F Home

Zdroj: ffmoda.com

Říká se, že podzim je časem depresí, melancholie a špatné nálady. Proč ale vlastně? Vždyť snít a unášet se na vlnách emocí se dá i příjemně, jen je potřeba vědět, jak na to...

18. 10. 2013

Vše je o stavu mysli a samozřejmě také prostředí, kterým jsme obklopeni. Vašim myšlenkám pomoci nedokážeme, jste-li ovšem bezradní i s tím, jak si zútulnit bydlení nebo vytvořit bezpečné útočiště pro vaše rozjímání, pak nevěšte hlavu. S novou podzimní kolekcí bytových doplňků F&F Home je to tak snadné! Vězte, že z nepřeberného množství doplňků vyberete přesně ty kousky, které potěší jak váš domov, tak vaši duši...

F&F Home Collection – originální doplňky

Originální doplňky, saténové ložní prádlo, čiré sklo a spousta elegantních dekorací, které dodají každému interiéru punc luxusu... Vyberte si produkty z této vysoce kvalitní řady s jedinečným designem. Nechte se hýčkat měkoučkými přehozy a zdobenými přikrývkami  F&F Home Collection, polštářky z umělé kožešiny a dalších měkoučkých textur vyloženě vyzývajících k pomazlení...

ff-home2

Udělejte svůj domov krásnější. Zdroj: ffmoda.com

A jelikož nejen z vnitřních prožitků živ je člověk, co třeba sklenka skvělého vína? Vychutnat si ji můžete z překrásných ručně foukaných pohárů, jemně broušených či zdobených unikátní technikou leptaného skla.

Dopřejte si luxusní stolování

Moderní a zároveň elegantní jídelní servis v různých designových provedeních je ideální volbou pro každodenní, ale i slavnostní stolování. Nová řada sklenic splňuje i ty nejvyšší nároky jak z estetického, tak z praktického hlediska. Čisté linie a jemnost překvapí vysokým stupněm odolnosti díky sodnovápenatému složení skla. Pro úplnost stačí již jen příbor a drobná dekorace pro oživení – svíčka, květina – a rodinná večeře může začít.

ff-home3

Dopřejte si kvalitní stolování s pěkně vypadajícím nádobím. Zdroj: ffmoda.com

Zútulněte si domov!

V tento sychravý čas se všichni rádi schoulí v teple domova. Proto je kladen zvláštní důraz na výběr materiálů a textur, které dotváří intimní atmosféru. Doplňky do ložnice a obývacího pokoje, jako jsou dekorační polštářky, hřejivé přehozy, svíčky, lampy či heboučké předložky z umělé kožešiny, tak představují klíčovou část celé letošní kolekce F&F Home.

K aktuálním módním trendům patří bronzové a měděné odlesky, které interiéru dodají třpyt. Zároveň je lze – na rozdíl třeba od zlaté – výborně kombinovat, ladí jak s neutrálními barvami, tak s křiklavějšími odstíny módní fialové či purpurové. Dalším z nepřehlédnutelných trendů ve světě módy i dekoru je zvířecí motiv.

Pořiďte si kvalitní keramické nádobí

S bohatou nabídkou pestrobarevných sklenic a svícínků bude stolování veselejší – vybírat můžete z pěti neonových odstínů, které lze skvěle kombinovat. Zaručeně rozzáří váš jídelní stůl, ale třeba i posezení na terase.

ff-home4

Pusťte do svého domova barvy! Zdroj: ffmoda.com

V kolekci F&F Home dále naleznete krásné glazované keramické nádobí. To představuje skutečnou kvalitu za velmi vstřícnou cenu, opět v několika provedeních, od neutrální bílé a krémové, přes jasně oranžovou či karmínově červenou, až po křiklavě zelenou. Letošní novinkou jsou příbory dostupné ve 4 základních barvách, nechybí ani nezbytné kuchyňské doplňky, jako utěrky, chňapky či zástěry. Tak se odvažte a okořeňte vaši kuchyni špetkou barev!

Související články