Jste zde

Sládek Group, a.s.

Zdroj: Sládek Group a. s.

26. 6. 2019

Jsme stavební a developerská společnost sídlící v Benešově. Na trhu jsme už zhruba 30 let a od roku 1992 jsme úspěšně zrealizovali mnoho zakázek pro soukromý i veřejný sektor, zejména v oblasti Brandýsa nad Labem a Benešova. V portfoliu realizovaných staveb se můžeme pochlubit i nominací na titul Stavba roku za realizaci stavby Hotel Karlov v Benešově u Prahy.

V rámci developerských projektů se specializujeme na stavbu bytů, rodinných domů a komerčních prostor v atraktivních lokalitách Prahy, Středočeského a Západočeského kraje.

Loreta Homes Pyšely

V obci Pyšely jsme vytvořili rezidenční lokalitu rodinného bydlení. Stylové bydlení je vhodné jak pro pracovně vytížené lidi v produktivním věku, tak pro seniory, kteří si chtějí užít dokonalého komfortu.

V obci je plná občanská vybavenost a do centra Prahy je to po D1 necelou půlhodinu. Pravidelně odsud odjíždějí vlaky a autobusy do metropole. Nejbližší školka stojí 1,5 km odsud, nejbližší základní škola 1,3 km. Do supermarketu je to 1,2 km. Nejbližší nemocnice se nachází v Benešově, asi 13 km.

Rezidence Zámecký dvůr

V Brandýse nad Labem jsme postavili Rezidenci Zámecký dvůr, která spojuje historii lokality s moderní architekturou. Neobyčejné je spojení s přilehlou zámeckou zahradou.

Rezidence se nachází nedaleko centra města, proto je vše potřebné na dosah. Nejbližší mateřská škola je 500 metrů z Masarykova náměstí, stejně tak základní škola. Ve městě je několik supermarketů jen několik stovek metrů od náměstí, rovněž je zde nemocnice.

Byty a komerční prostory Tyršova, Benešov

Projekt nabízí moderní bydlení v centru Benešova u Prahy, zároveň však zachovává dostatečné soukromí a jeho blízké okolí poskytuje klid k relaxaci. Kromě bytů jsou zde i komerční prostory.

Díky poloze v centru města je to k mateřské i základní škole jen kousek. V docházkové vzdálenosti jsou i obchody. Nejbližší nemocnice se nachází přímo ve městě.

Byty a komerční prostory U Vodojemu v Brandýse nad Labem

Projekt je určen klientům, kteří od moderního bydlení ve městě očekávají odpovídající klid. Komerční prostory jsou zároveň ve vhodné lokalitě.

Nejbližší školka se nachází asi 150 m od bytů, nejbližší základní škola pak 2 km. Ve městě je několik supermarketů jen několik stovek metrů od náměstí, rovněž je zde nemocnice.

Autor: redakce