Toužíte po zajímavé dekoraci do vašeho domova? Vsaďte na kokedamu! Nový způsob pěstování, který si teprve hledá své pěstitele. Zavěšená v prostoru nebo položená na misce se může stát originální dekorací.
Mikrovlnnou troubu má doma skoro každý. Málokdo ji však využívá i k jiným úkonům než k ohřívání a rozmrazování jídla. Pojďte se s námi podívat na málo tradiční využití mikrovlnné trouby. Možná vás překvapí, s čím vším vám může pomoci!
Jen co otevřete vchodové dveře, vyvalí se na vás typická „vůně“ čisticího prostředku s vysokým obsahem chloru. Ve WC míse máte zavěšené nejrůznější „voňky“ a celý prostor po každé návštěvě toalety pro jistotu vystříkáte osvěžujícím sprejem.
Nečekané návštěvy a tchyně mají jasný jízdní řád – zaručeně vždy dorazí ve chvíli, kdy to u vás doma vypadá, jako by tam právě vybuchla atomovka. Je sice hezké, když vám návštěva zavolá a oznámí, že se u vás zjeví asi tak za půlhodinku.

Místnost sloužící jen pro stravování se objevuje spíše mimo zdi našich domovů. Většinou jí vyhrazujeme koutek v kuchyni nebo ve velké obývací kuchyni. Ať už stůl stojí kdekoliv, měl by se držet několika pravidel pro příjemnější průběh jídla.

Máte koupelnu větší než pět metrů čtverečních? Gratulujeme, pak jste totiž majitelem nadprůměrně veliké koupelny. Minimálně na české poměry. Jak české pidikoupelny zvětšit, na co si dát pozor a co (ne)pořídit? To zjistíte v článku!

Témata měsíce všechna témata